Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDWR HD-S30, cititor coduri de bare stationar si automat 1D

Număr anunț
DA41061411
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
Furnizor / câștigător
GEMCARD SERVICES SRL (CUI RO31087725)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,90 RON
Valoare atribuită
799,90 RON
Data publicării
27.08.2026 10:40
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,90 RON

din 799,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.