Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE SISTEM DE ALARMARE IN CAZ DE EFRACTIE

Număr anunț
DA41058802
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Decebal Constanta (CUI 4618455)
Furnizor / câștigător
ZIP SECURITY SISTEMS SRL (CUI 15753236)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.898 RON
Valoare atribuită
8.898 RON
Data publicării
26.08.2026 16:57
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.898 RON

din 8.898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.