Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare proprietati imobiliare si bunuri mobile

Număr anunț
DA41064517
Autoritate contractantă
COMUNA DERSCA (CUI 3503660)
Furnizor / câștigător
TOMAC TRUST CONSULTING S.R.L. (CUI 26163060)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
27.08.2026 13:41
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.