Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lupa de masa cu LED, Aveek, 30x, Brat telescopic reglabil, 3 Moduri iluminare
- Număr anunț
- DA41064304
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- MOON COMIMPEX SRL (CUI RO9256992)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147 RON
- Valoare atribuită
- 147 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:28
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147 RON
din 147 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro