Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de birotică și papatarie

Număr anunț
DA41064085
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL CARAS SEVERIN (CUI 3228276)
Furnizor / câștigător
ZENOCART SRL (CUI RO11206961)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,83 RON
Valoare atribuită
479,83 RON
Data publicării
27.08.2026 13:14
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,83 RON

din 479,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.