Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie monitorizare si plata, servicii de intretinere si mentenanta a Statiilor de Reincarcare

Număr anunț
DA41063687
Autoritate contractantă
Comuna Slatioara (CUI 2541517)
Furnizor / câștigător
AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI RO33808062)
Cod CPV
48219000-6 · Diverse pachete software pentru retele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.023 RON
Valoare atribuită
5.023 RON
Data publicării
27.08.2026 12:51
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.023 RON

din 5.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.