Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun lichid 5 L/Detergent automat 2kg/Saci menaj 35 L litri/DOMESTOS WC 750 ml/CIF Cream 500 ML
- Număr anunț
- DA41063604
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.416,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.416,10 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:46
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.416,10 RON
din 1.416,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro