Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS CERNEALA BROTHER MFC J6920DW LC-129XLBK ORIGINAL NEGRU 2400 PAGINI

Număr anunț
DA41063538
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158 (CUI 14740360)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.078,51 RON
Valoare atribuită
4.078,51 RON
Data publicării
27.08.2026 12:42
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.078,51 RON

din 4.078,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.