Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CU MATERIALE PT SITUATII DE URGENTA

Număr anunț
DA41063190
Autoritate contractantă
COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
Furnizor / câștigător
NENCIU SRL (CUI RO4507465)
Cod CPV
19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780,99 RON
Valoare atribuită
3.780,99 RON
Data publicării
27.08.2026 12:19
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780,99 RON

din 3.780,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.