Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA41062606
Autoritate contractantă
Colegiul National "Al. Vlahuta" Ramnicu Sarat (CUI 4948798)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,59 RON
Valoare atribuită
349,59 RON
Data publicării
27.08.2026 11:42
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,59 RON

din 349,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.