Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI SUPER PRET NEGOCIABIL PESTE 200 TOP!!!
- Număr anunț
- DA41062259
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.170,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.170,50 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:24
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.170,50 RON
din 2.170,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro