Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE SI DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA41060736
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII OSTROVENI (CUI 15057633)
Furnizor / câștigător
TATA SI FII COMEXIM SRL (CUI 6257837)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.122,31 RON
Valoare atribuită
3.122,31 RON
Data publicării
27.08.2026 10:03
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.122,31 RON

din 3.122,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.