Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creion grafit din lemn HB

Număr anunț
DA41060710
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" IASI (CUI 4540445)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,50 RON
Valoare atribuită
42,50 RON
Data publicării
27.08.2026 10:02
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,50 RON

din 42,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.