Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in management de proiect, necesare implementarii proiectului COD SMIS 341124

Număr anunț
DA41064781
Autoritate contractantă
ORASUL OVIDIU (CUI 4301359)
Furnizor / câștigător
BL RALCONS SRL (CUI RO21289689)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.900 RON
Valoare atribuită
161.900 RON
Data publicării
27.08.2026 13:54
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161.900 RON

din 161.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.