Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit placute frana

Număr anunț
DA41064584
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
AVIOTRADE SERVICE SRL (CUI RO22211726)
Cod CPV
34322300-3 · Garnituri de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157 RON
Valoare atribuită
2.157 RON
Data publicării
27.08.2026 13:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.157 RON

din 2.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.