Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE COCEA" MOLDOVITA 09FKT
- Număr anunț
- DA41063367
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE COCEA (CUI 4326701)
- Furnizor / câștigător
- DANISOL SRL (CUI RO17220159)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.297,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.297,52 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:31
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.297,52 RON
din 3.297,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro