Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare DTAC+DTOE Modernizare Strada Ariciului în comuna Mogoșoaia, județul Ilfov

Număr anunț
DA41062718
Autoritate contractantă
Comuna Mogosoaia (CUI 4420830)
Furnizor / câștigător
LUNA ENGINEERING GROUP SRL (CUI RO32636945)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
27.08.2026 11:49
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.