Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONAREA A 5 BUCATI FISET METALIC CU SEIF
- Număr anunț
- DA41060320
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- M & S VIAMOND SRL (CUI RO6193873)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.369,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.369,45 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:39
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.369,45 RON
din 2.369,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro