Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare a asistentului virtual pentru digitalizarea UAT Oras Odobesti

Număr anunț
DA41057967
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
NEUROAI ADVANCE S.R.L. (CUI 54729441)
Cod CPV
72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263.000 RON
Valoare finală
263.000 RON
Data publicării
26.08.2026 15:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 17:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.