Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu min 12,5%

Număr anunț
DA41041741
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE SI DESFACERE SPECIALA BRASOV (CUI RO5899065)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.087,50 RON
Valoare atribuită
10.087,50 RON
Data publicării
24.08.2026 23:47
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.087,50 RON

din 10.087,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.