Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza DALI pentru Consolidare taluz A1 km 292+100 – km 519+100, A11 km 2+150

Număr anunț
DA41040802
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DROMCONS SRL (CUI 15624428)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230.000 RON
Valoare finală
230.000 RON
Data publicării
24.08.2026 15:12
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.