Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET EXCURSIE SCOLARA LA SAMBATA DE SUS IN PERIOADA 28.08.2026-30.08.2026 - 55 LOCURI
- Număr anunț
- DA41063582
- Autoritate contractantă
- Liceul Piatra Olt (CUI 4549983)
- Furnizor / câștigător
- TABERE DE AVENTURĂ S.R.L. (CUI 51456479)
- Cod CPV
- 55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:45
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro