Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie mobila spray cf Anunt de publicitate nr.ADV1544902/21.08.2026

Număr anunț
DA41062344
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
HYGIENE PLUS SRL (CUI RO22672614)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131 RON
Valoare atribuită
131 RON
Data publicării
27.08.2026 11:28
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131 RON

din 131 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.