Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burete medical cu clorhexidina 4% igiena pre operatorie BIOCID
- Număr anunț
- DA41059209
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare atribuită
- 70 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:14
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70 RON
din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro