Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare si montaj echipament filtrare a apei, proiect promovare sat Costiui.
- Număr anunț
- DA41065465
- Autoritate contractantă
- Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
- Furnizor / câștigător
- HIDROGLOBAL SRL (CUI RO29811760)
- Cod CPV
- 42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:34
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.000 RON
din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro