Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale functionale

Număr anunț
DA41065015
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu (CUI 32115351)
Furnizor / câștigător
DAMARKT EXPRESS S.R.L. (CUI 38645330)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,36 RON
Valoare atribuită
317,36 RON
Data publicării
27.08.2026 14:07
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,36 RON

din 317,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.