Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane cu microbuz de 30 locuri ruta Nimigea - Satu Mare si retur

Număr anunț
DA41064888
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIMIGEA DE JOS (CUI 29457486)
Furnizor / câștigător
MILUTU S.R.L. (CUI RO21636281)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
27.08.2026 14:00
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.