Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii reparatii auto si piese 27082026

Număr anunț
DA41064606
Autoritate contractantă
CENTRUL BUGETAR-SCOALA CU CLASELE I-VIII SASCUT (CUI 4352824)
Furnizor / câștigător
TWINS BROTHERS SERVICE AUTO S.R.L. (CUI 52409548)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.355 RON
Valoare atribuită
22.355 RON
Data publicării
27.08.2026 13:46
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.355 RON

din 22.355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.