Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE JEST EV

Număr anunț
DA41063906
Autoritate contractantă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL S.A. SUCEAVA (CUI RO17791716)
Furnizor / câștigător
ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL (CUI RO13610337)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.007,95 RON
Valoare atribuită
5.007,95 RON
Data publicării
27.08.2026 13:03
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.007,95 RON

din 5.007,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.