Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitorizare si interventie Scoala 7 Viseu

Număr anunț
DA41063665
Autoritate contractantă
SC.Gimnaziala Nr.7 Viseu de Sus (CUI 26934394)
Furnizor / câștigător
SICA GUARD SRL (CUI RO27488907)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
27.08.2026 12:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.