Ofertă acceptată Cumpărare directă

BICICLETE

Număr anunț
DA41063388
Autoritate contractantă
COMUNA RAST (PRIMARIA RAST) (CUI 5002134)
Furnizor / câștigător
FACTORY MIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47645410)
Cod CPV
34430000-0 · Biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.080 RON
Valoare atribuită
40.080 RON
Data publicării
27.08.2026 12:33
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.080 RON

din 40.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.