Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scule cu motor

Număr anunț
DA41063355
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDEI VERDE (CUI 17380184)
Furnizor / câștigător
AMBALEN SRL (CUI RO14787370)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.387,60 RON
Valoare atribuită
3.387,60 RON
Data publicării
27.08.2026 12:30
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.387,60 RON

din 3.387,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.