Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop hartie pentru maini 180m cf Anunt de publicitate nr.ADV1544899/21.08.2026
- Număr anunț
- DA41062287
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- HYGIENE PLUS SRL (CUI RO22672614)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 556 RON
- Valoare atribuită
- 556 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:26
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
556 RON
din 556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro