Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de paza si protectie a obiectivului sediu SPIGM Deva
- Număr anunț
- DA41061341
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- ELITE BEST SECURITY S.R.L. (CUI 40389250)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.952 RON
- Valoare atribuită
- 17.952 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:36
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.952 RON
din 17.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro