Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de revizie autoutilitara si servicii de omolgare, verificare si certificare RAR
- Număr anunț
- DA41060708
- Autoritate contractantă
- MANAGEMENTUL DESEURILOR SATU MARE SRL (CUI RO50279166)
- Furnizor / câștigător
- TRANSCOMEX SERVICE SRL (CUI RO24766944)
- Cod CPV
- 50230000-6 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.708,24 RON
- Valoare atribuită
- 6.708,24 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:02
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.708,24 RON
din 6.708,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro