Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmirea documentației cadastrale de inregistrarea in planul cadastral și efectuarea altor operati
- Număr anunț
- DA41060521
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- FÖLDMÉRŐ S.R.L. (CUI 46540556)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:50
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro