Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere autoturism

Număr anunț
DA41053860
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Furnizor / câștigător
GOMMA CIOBANU & CIOBANU S.N.C. (CUI 6869844)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.895 RON
Valoare atribuită
1.895 RON
Data publicării
26.08.2026 11:30
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.895 RON

din 1.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.