Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cartuse si tonere pentru imprimante - C185 - D.S. COVASNA
- Număr anunț
- DA41051895
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- CRALY BIROTICA SRL (CUI 25627006)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 776,86 RON
- Valoare atribuită
- 776,86 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:52
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
776,86 RON
din 776,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro