Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie acumulator auto

Număr anunț
DA41065322
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Botosani (CUI 11321707)
Furnizor / câștigător
PNEUS SRL (CUI 9980293)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,74 RON
Valoare atribuită
491,74 RON
Data publicării
27.08.2026 14:26
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,74 RON

din 491,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.