Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SISTEM PURIFICARE A APEI PRIN OSMOZA INVERSA, FILTRU MAGNETIZARE SI REZERVOR APA CALDA
- Număr anunț
- DA41065262
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTEIU (PRIMARIA COMUNEI COSTEIU) (CUI 4357953)
- Furnizor / câștigător
- NOBEL GROUP SRL (CUI RO13401861)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.890,91 RON
- Valoare atribuită
- 7.890,91 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:22
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.890,91 RON
din 7.890,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro