Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat

Inspectie tehnica periodica autoturism Dacia logan prestige

Număr anunț
DA41064950
Autoritate contractantă
AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
Furnizor / câștigător
AUTO BARA & CO SRL (CUI RO6733663)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
170 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
27.08.2026 14:03
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 180 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.