Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie generator conform oferta nr. ul 50 / 27.08.2026
- Număr anunț
- DA41064829
- Autoritate contractantă
- Comuna Gornesti (CUI 4322521)
- Furnizor / câștigător
- UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:57
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.000 RON
din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro