Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb sch. caldura cu placi si garnituri Schmidt tip SIGMA XGH31 (X19) NCL - Sector Sud
- Număr anunț
- DA41063623
- Autoritate contractantă
- TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
- Furnizor / câștigător
- NOVI CONSULT SRL (CUI RO13965984)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.514,35 RON
- Valoare atribuită
- 6.514,35 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:47
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.514,35 RON
din 6.514,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro