Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aditiv clatire; Degresant ; Detergent manual; Detergent masina vase; Sol.anticalcar; Sol. inox

Număr anunț
DA41063322
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. PANTELIMON" BRAILA (CUI 14984313)
Furnizor / câștigător
BIOCLEAN DIACRISS S.R.L. (CUI 45312649)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.567,74 RON
Valoare atribuită
7.567,74 RON
Data publicării
27.08.2026 12:28
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.567,74 RON

din 7.567,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.