Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de furnizare de echipamente medicale prin Programul Interreg NEXT Romania- Republia Moldova
- Număr anunț
- DA41061744
- Autoritate contractantă
- Comuna Balabanesti (CUI 4499303)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.832 RON
- Valoare atribuită
- 177.832 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:57
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
177.832 RON
din 177.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro