Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI INSTALATII ELECTRICE - STATIE 4x22 INCARCARE MASINI ELECTRICE - STR INDEPENDENTEI, NR. 22

Număr anunț
DA41046867
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
LIN IMPEX SRL (CUI 6581069)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148,76 RON
Valoare finală
2.148,76 RON
Data publicării
25.08.2026 12:49
Data finalizării
27.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.