Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE CV BMC

Număr anunț
DA41064393
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
CALVET PROD SRL (CUI RO17080144)
Cod CPV
34321200-5 · Cutii de viteze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.968 RON
Valoare atribuită
3.968 RON
Data publicării
27.08.2026 13:32
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.968 RON

din 3.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.