Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție pachet echipamente de rețea

Număr anunț
DA41064293
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
30232600-0 · Codoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,23 RON
Valoare atribuită
181,23 RON
Data publicării
27.08.2026 13:27
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,23 RON

din 181,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.