Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incuietoare cabina spate L753
- Număr anunț
- DA41063684
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA (CUI 15216313)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL STAR-WEST COMPANY SRL (CUI 3899840)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,28 RON
- Valoare atribuită
- 574,28 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:50
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
574,28 RON
din 574,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro