Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATIE SI INTRETINERE CONF.NOTEI DE CONSTATARE NR.15866

Număr anunț
DA41063080
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUTORA (CUI 17166530)
Furnizor / câștigător
ARTIS IT SOLUTIONS SRL (CUI RO35355499)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,42 RON
Valoare atribuită
169,42 RON
Data publicării
27.08.2026 12:12
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,42 RON

din 169,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.